Українська
Рус Укр

Еластичне мереживо для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

мереживо стрейчеве рожеве арт.16051-rose
316грн.
мереживо стрейчеве чорне арт.16049
237грн.
еластичні мереживо арт.1165col.001/145мм
138грн.
Еластичне мереживо для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Еластичне мереживо.

Це різновид мережив обладаеющее болешей еластичністю (здатністю до розтягання зі збереженням форми) може бути як ручної роботи, так і машинної в'язки.

Інтернет-магазин Gudzik пропонує купити еластичне мереживо за гуртовою ціною. Регулярне оновлення асортименту і швидка доставка замовлень по усій Україні виділяють нас серед інших магазинів мережива в інтернеті. Не виходячи з будинку ви зможете легко купити онлайн еластичне білизняне мереживо в Україні виробництва Італія, Франція, Латвія і інших країн Європи. Завдяки налагодженій системі постачань і співпраці з великою кількістю постачальників ми завжди маємо в наявності великий каталог еластичного мережива для білизни за кращою ціною. Ми самостійно фотографуємо усю продукцію, яку пропонуємо вам, щоб ви змогли легко вибрати і купити широке мереживо в каталозі з фото.

Фабричне еластичне мереживо на сьогодні найбільш затребуване на ринку і знаходить застосування для виготовлення красивої жіночої нижньої білизни, комірців, рукавів, манжет, чохлів на сукні, декору або для рукоділля.