Українська
Рус Укр

Прошва-мереживо для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

чорна прошва арт.16060-bl
481грн.
прошва колір чорний арт.16054-bl
990грн.
прошва колір молоко арт.16053-milk
2 251грн.
прошва арт.16053
2 626грн.
прошва арт.16084
599грн.
Прошва-мереживо для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Купити прошву або спочатку вивчити?

З настанням літа актуальним стає питання вибору одягу, головною вимогою бажанням при носінні ційної це повинно бути - красиво, стильно, а головне прохолодно.

І остання умова - прохолодно є основою носіння одягу влітку, виконання яких можна використовуючи натуральні і дихаючі матеріали, а саме - прошвами. Адже однією з найбільш підходящих видів тканини є саме вона. Літній платьеце, сарафан, виготовлені з прошви, дають можливість прогулюючись абсолютно не відчувати дискомфорту від спеки.

І так: прошва є х / б матеріалом мають однотонний колір. Відмінною особливістю цієї тканини є мереживна вишивка. Інакше кажучи, цей матеріал є натуральним, який у вигляді одягу виглядає елегантно, романтично і кокетливо.

Варто відзначити, що мереживо на такий тканини як прошва розташоване не тільки для краси, а й для додаткової вентиляції. Ви можете сміливо вибирати як короткі, так і довгі сукні, тому як абсолютно першій-ліпшій нагоді будете почувати себе чудово. При правильному поєднанні його можна носити не тільки на прогулянки з подругами, але і на більш важливі заходи. Як бачите, одяг з прошви може бути досить різноманітною і цікавою. Спробуйте всі принади даного матеріалу на собі, і ви неодмінно його полюбите.