Українська
Рус Укр

Тесьма-лямівка(окантувальна) оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

киперная стрічка арт.15040-38,
140 грн
киперная стрічка арт.15040-29
140 грн
Тесьма-лямівка(окантувальна) оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

лямовка (тасьма окантовочная)

Окантовочна тасьма в простолюдді званої лямоска не дивлячись на мудроване назва насправді це плетена або ткана смужка шириною від 1 до 5 см використовується в швейному виробництві для обробки країв і зрізів виробів, надання їм естетичного вигляду і підвищення міцності, для декоративного оздоблення сумок, одягу , взуття та різних аксесуарів. Матеріал виготовлення варіюється від шерсті, шовку, бавовни і льону, а ширини можуть варіюватися від 8 мм. до 50 мм.

Тасьма окантовочная оптом і в роздріб з асортименту нашого інтернет-магазину відрізняється різноманітністю кольорів і розмірів, завдяки чому можна підібрати підходящий варіант для виробництва виробів будь-якого призначення.

Окантовочна тасьма за ціною виробника незамінна у виробництві одягу, взуття та аксесуарів. Але для того, щоб випускати якісну продукцію, для окантовки швів потрібно використовувати практичну і довговічну тасьму, що володіє високою міцністю при мінімальній товщині. Саме такими якостями володіє тасьма з асортименту інтернет-магазину. Це стрічка, виготовлена ​​з кращих матеріалів і відповідає найвищим стандартам якості, завдяки якій вони не розійдеться по швах при великих навантаженнях і збереже свій презентабельний зовнішній вигляд в будь-яких умовах.