Українська
Рус Укр

Стрічка з органзи для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Стрічка з органзи для одягу оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Стрічка органза.

Декорування одягу і інших швацьких виробів це один з головних етапів у виробництві швацьких виробів. А всякого роду стрічки, зокрема органза є одними з головних обробних матеріалів, адже прозора, кольорова стрічка, по структурі - тонка і дуже міцна, яка дозволяє створювати вироби повітряні і легкі. Виготовляється органза або з поліестеру, або з шовку або з віскози, а по розфарбовуванню може бути як, однотонною, так і з візерунком, при цьому відрізняючись шириною.
 

Використання стрічки органза в рукоділлі, так і в шитві обумовлено блиском стрічки, навіть в тьмяному освітленні сукня виглядатиме дорого і розкішно і з тієї ж причини іскриста стрічка застосовується і в танцювальних костюмах.

У весільній тематиці стрічка органза користується особливою популярністю і майстри часто змішують її з атласною стрічкою, що саме по собі оригінальне. Адже банти на букетах і квіткових композиціях не лише нададуть святу особливий настрій але і створюючи бутоньєрки з тичинками, органзой можна прикрасити не лише квіти, але і їх основу і місце скріплення. Треба пам'ятати що, на нарядах до стрічки з органзы можна прикріплювати не лише стрази, але і напівнамистини, або навіть кришталеві перли і такі вироби будуть блискучішими і помітнішими. При виготовленні головних уборів також доречна ця стрічка, адже: шпильки з органзы можуть відмінно вписатися у вечірній або святковий образ і доповнити наряд, а для створення обідків обов'язково знадобиться міцна і міцна основа для обідка. Аксесуари з органзой виглядають дорого, а браслети з органзы створювати дуже просто - можна нанизати намистини на стрічку, перемежаючи їх вузликами.

Багато фото рукоделий і виробів з органзы ви можете знайти на безбережних просторах інтернету. А стрічку органза у нас на сайті в розділі - СТРІЧКИ