Українська
Рус Укр

Металеві гудзики купити оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Металеві гудзики купити оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

металеві гудзики
Металеві гудзики один з найбільш часто замовляються різновидів швейної фурнітури і зрозуміло чому,

адже гудзики металеві мають ряд переваг перед пластиковими, а так само гудзиками з інших видів матеріалів.

Не менш популярний вид гудзиків. Так як це залізо, виготовляють їх практично всіма способами: штампування, лиття або пресовані. Деякі виробники настільки сильно заморочуються над цим елементом прикраси, що збирають їх по частинах. У деяких випадках, це може бути навіть ручна робота, тому і вартість таких гудзиків набагато вище. Незважаючи на те, що сорочкового-Блузкові гудзики в переважній більшості випадків кріплять пришивним способом, металеві ж, в свою чергу, можуть кріпитися за допомогою спеціальних інструментів. Існують так само гудзики, які кріпляться на одяг за допомогою ніжок або полуножек, але про це трохи пізніше.

Одним з головних таких переваг є, зносостійкість, міцність і надійність металевої гудзики. Адже з такими характеристиками матеріалу гудзик - не лопне і не розламається в руках і що крім хороших фізичних властивостей,

металеві ґудзики мають більш презентабельним видом, ніж їх менш дорогі аналоги. Адже "благородство" металу як матеріалу, всім відома, відповідно речі виготовлені з використанням металу виглядають більш дорого.

Дуже добре виглядають гудзики з металу декоровані орнаментом або стразами, мають карбування або штампований малюнок на лицьовій стороні гудзики.
і вторинний аспект, часто гудзики з металу надають речі дорожчий або якщо можна так сказати - статусний вид, незалежно це металева гудзик на ніжці або пришивна металева ґудзик.