Українська
Рус Укр

Пряжки купити оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

пряжка для ременя

 посмотреть фото пряжек для ремней

Ремені це найважливіші аксесуари для брюк, комбінезонів і спідниць, ними користується щодня величезна кількість людей. Виготовляються з: шкіри, замші, тканини, шкірзамінника.

Бувають ремені плетеними, тісненими, ременями з шкірзамінника, при цьому поєднуючи різні форми і відтінки. Але яким би не був ремінь, основним атрибутом є пряжка. Як правильно підібрати пряжку для ременя. Ради. Правильний підбір пряжки дуже важливий, для костюмів використовуються класичні ремені з шириною близько 40 мм і в соответсвии з цим підбирається металева пряжка класичної форми.

 

классическая пряжка для ремня

 

Для джинсів ремені вільнішого типу з шириною також в "районі" 40 мм по цьому і вид пряжки для джинсового ременя обмежений тільки фантазією власника. Стандартний розмір цього елементу фурнітури дозволяє використати звичний пояс для декількох варіантів чоловічого одягу.

пряжка на ремень для джинсов
Існують і не типові ремені так звані - мисливські, армійські і туристичні, також і хенд-мейд, де під кожного з названих типів ременів підбирається відповідна пряжка.

пряжка для армейского ремняпряжка для туристического ремня
При виборі споживачі звертають увагу на якість ременя, на фурнітуру, яка доповнює ремінь і естетиці пряжки. Представлені пряжки виготовляються з нержавіючого сплаву, тому матиме гарантовано ефектний вид при продажі ременя, а також під час його тривалої експлуатації. Такі пряжки не потемніють, не поржавіють і не зламаються, а гарантовано переживуть ремінь з будь-якого матеріалу. У нашому магазині представленны пряжки оптом, що дозволяє купити пряжку для ременя.