Українська
Рус Укр

Нашивки

Нашивки (термонашивки), патчи і нашивки.

На сьогодні нашивки перейшли з атрибутів кастовості і приналежності до певної групи в розряд предметів прикраси для усіх видів одягу, їх носять як на футболках і сорочках, також на кофтах і на джинсах не забуваючи наклеить-пришить і на верхній одяг Сучасне взуття, рюкзаки і сумки так само являються преметами на якому можна побачив нашивка, патч і наклейка.

Нашивка − картинка або напис, який пришивається згори вироби. Нашивки допомагають різноманітити дизайн одягу, індивідуалізуючи стиль кожної конкретної моделі. Існує величезна безліч нашивок, що розділяються з їх тематики : морські, спортивні, дитячі, автомобільні, військові, байкерские, нашивки зі знаком компанії та ін. Окрім тематики, нашивки відрізняються за формою створення: прямокутник, квадрат, овал, круг і інші. Види нашивок на одяг розрізняються за способом кріплення : − Пришивання - будь-яку нашивку можна просто пришити до необхідного місця на виробі; − Термопленка - один із зручних варіантів кріплення нашивки з використанням гарячої праски; − Липучка-велкро - це найзручніша в застосуванні модель нашивок, прикріпити її може будь-яка людина. Нашивки актуальні для усіх вікових категорій для дітей які зможуть прикрасити свій одяг і рюкзаки своїми улюбленими персонажами і для дорослих дівчат і хлопців які зможуть прикрасити свій одяг крутими нашивки .

Широкий вибір: модних нашивок шевронов патчів аплікацій різних тематик висока якість вишивки значно виділяє нас серед конкурентів, клейова основа спрощує експлуатацію нашивок на готові вироби, гуртові і роздрібні ціни, так само у нас можна замовити індивідуальну вишивку. Купити нашивки, патчи і апликации ви можете у нас на сайті вибравши потрібну категорію і зробивши там замовлення.