Українська
Рус Укр

Ножиці кравецькі

Ножиці кравецкі та швейні.


Ножиці кравецкі та швейні

Наш інтернет-магазин пропонує професійні швейні ножиці в широкому асортименті:

  • Великі ножиці - застосовні для розкрою щільних і легких тканин. Представлено кілька моделей з різною довжиною лез. При виборі варто врахувати - чим важче полотно, тим довше повинні бути леза ножиць.
  • Ножиці малі - підходять для вирізання і осноровка дрібних деталей, зрізання і надсечек куточків, декоративної обробки.
  • Ножиці «зигзаг» - роблять акуратний декоративний зріз шкіри, тканини, паперу або фетру. Зигзагоподібна обробка краю щільного полотна зменшує осипання ниток.
  • Обрізувач ниток - кусачки (сніпер) для обрізки ниток. Зручні як для вишивальниць, так і для швачок, які працюють вручну або за машиною.
  • Розпорювач - допомагає розпороти готовий шов, а також використовується для рівного прорізування петель під гудзик.

 

Чим відрізняються швейні ножиці від звичайних?

Професійні кравецькі ножиці дозволяють розрізати тканину, не піднімаючи її над столом по точно наміченої лінії. Леза таких ножиць заточуються під певним кутом, що запобігає зміщення полотна під час розрізання. Унікально і будова ручок швейних ножиць - їх форма дозволяє без ефекту здавлювання пальців легко і швидко розрізати кілька шарів. Як правило, в ножицях одне кільце велике - для чотирьох пальців, друге розраховане на один палець. Саме такий дизайн зручний для роботи з особливо щільними тканинами або шкірою. Конфігурація ножиць і міцне з'єднання лез розраховане на інтенсивну експлуатацію. Ідеальні, довговічні ножиці для кравецьких потреб - суцільнометалеві. Для більш дрібних робіт невеликі ножиці можуть мати пластмасові кільця, тому що навантаження на них не настільки велика. Існують ножиці з алмазним заточуванням, що не затупляются з роками, а є ножиці, які можна часто заточувати без шкоди якості виробу. Практично всі професійні ножиці виготовляються з нержавіючої сталі Це дозволяє працювати з вологою тканиною, поблизу прасувальних установок або в приміщенні з підвищеною вологістю повітря.

 

Відмінні якості швейних ножиць.

Відмінні якості швейних ножиць

Підходять для всіх типів тканин - універсальні ножиці, якими можна кроїти вовняні тканини, шовк, стрейчевий трикотаж та ін. Також у продажу є ножиці з максимальною довжиною лез для роботи з більш щільними, суворими або оббивними полотнами.

М'який хід - тканину будь-якої щільності легко ріжеться без ефекту рваних країв, затягувань і «зажевиванія». При цьому розкрійник докладає мінімум зусиль і не напружує кисть.

Ергономічні ручки - конфігурація кілець повторює вигин пальців і при роботі не має сильного тиску на фаланги. Навіть при тривалій роботі руки не відчувають дискомфорт. Деякі моделі ножиць з пластмасовими ручками мають внутрішні прогумовані деталі, які пом'якшують силу тертя.

Якісне скріплення. Деталі з'єднані між собою гвинтиком з різьбленням. Це дозволяє в разі розхитування лез самостійно відрегулювати натяг звичайною викруткою, не звертаючись в майстерню.

Підлягають частою заточування - зчіплюваність лез і якість зрізу не погіршується від частої заточки.

Спеціальний вид сплаву - ножиці виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі з високим коефіцієнтом міцності і стійкості на вигин.

Добре ріжуть по всій поверхні - кінчик і середня частина леза ріжуть тканину з однаково хорошим натягом.

Довгий термін служби - великі кравецькі ножиці виготовлені з якісного металу методом суцільного лиття. Такі ножиці практично не деформуються і не ламаються. Мають не обмежений термін експлуатації. Єдине в чому вони потребують - в періодичній заточування лез.