Українська
Рус Укр

Плечові накладки (підплічники)

Плечові накладки (підплічники)

Подплечники - плечові накладки.

Плечевые накладки (подплечники) оптом

Спеціальні прокладення невеликого розміру, використовувані для створення додаткового розміру або надання красивої форми плеча. Різновиди плечових накладок (подплечников).

Інтернет магазин Gudzik має широкий асортимент плечових накладок (подплечников), цими поролоновими вставками підкреслюються плечі, надаючи красу вашої фігури. Використовувані в плечових накладках сітка, фельц або ватин відмінно пропускають повітря, що надає комфорт вже при шкарпетці речей використовуваних спеціально розроблену форму і інноваційні матеріали подплечники не створюють дискомфорту, забезпечують необхідний рівень теплообміну і служать так само довго, як і одяг. Вони виготовляються з якісної, екологічно чистої сировини. Матеріалом для наповнювача в плечових накладках служить поролон, вироби обтягуються: ватином, сіткою і фельцем.

какие бывают разновидности подплечников?

Вибір і купівля подплечников оптом Наша компанія імпортує плечові накладки в Україну, на фотографіях товару ви можете побачити основні види, а також вибрати подплечники за потрібними Вам параметрами (товщина, висота, розмір).

У каталозі інтернет-магазину "Гудзик" представлена велика різноманітність подплечников, які встановлюються на сукні і піджаки, пальто і курточки, вони широко затребувані в швацькому виробництві і є невід'ємним елементом більшості моделей модного одягу. Замовити і купити подплечники оптом можна у будь-якій кількості прямо зараз, при чому різних цінових категорій.