Українська
Рус Укр

Шторна фурнітура

Фурнітура для штор (тасьма, люверси, кисті і шторна бахрома)

шторная фурнитура - шторная тесьма, люверсы, кисти и шторная бахрома.

Шторна тасьма (тасьма для виготовлення штор) - це синтетична тканина, на якій вже закріплені готові петлі, вона буває щільною або прозорою, і є деякі особливості її використання.
Найчастіше шторна тасьма настрочуеться на верхній край штор, виконує функцію звільнення нас від непотрібних дій - позбавляє від необхідності робити петлі, до того ж завдяки рівномірному розташуванню петельная шторах утворюються рівномірні складки, які створюють потрібне враження.
Сучасна тасьма для штор дозволяє вибрати варіант складок для збірки штор, а головне, який ефект ви хочете отримати від готового виробу.

Відмінний спосіб оформлення штор - люверси - кільця діаметром від трьох сантиметрів, які кріпляться на гардини або тюлевим полотнище.

Вони бувають різних кольорів і виготовляються з різних матеріалів - металу або пластику. Кольори, як правило, підбираються індивідуально під штори.

Також люверси можуть бути підібрані під колір штор, карниза або бути контрастними.
За матеріалом, з якого виготовляються люверси, вони діляться на металеві та пластикові.

Як правило, люверси розташовуються на відстані 15 см один від одного.

Різноманітні за формою і видам власники-магніти прекрасно доповнять штори, прикрасять їх, допоможуть створити необхідне драпірування.

Вони «освіжать» штори, стануть вигідним і красивим оформленням.

Шторні кисті так само є неотемленной частиною шторної фурнітури, використовується як поодиноко так і в тандемі зі шторної бахромою і тасьмою, є по суті однією з найбільш

відомих елементів при виготовленні штор.

У нашому магазині Ви можете купити підхоплення для штор, які нададуть композиції індивідуальний стиль і прикрасять навіть найпростіші штори, зробивши їх стильними та оригінальними.

Декоративні шпильки для штор на магніті - порівняно новий вид шторних аксесуарів, це елемент віконного декору.