Українська
Рус Укр

Блискавки декоративні оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

блискавка декоративна Т5 арт.14055
492грн.
блискавка декоративна Т3 арт.14055
451грн.
біла атласна блискавка Т5 арт.9500
578грн.
атласна блискавка Т5 арт.9500
578грн.
блискавка-бахрома Т5 арт.14003
615грн.
металева блискавка арт.9513bl-n Т1
738грн.
блискавка металева арт.9513bl-bn Т1
594грн.
Блискавки декоративні оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

декоративна блискавка.

Красиві блискавки люблять практично все. Декоративні блискавки є не лише символом зручності, але і способеностью оживити і прикрасити будь-який гардероб.

 

водонепроницаемая молния купить

 

Цього сезону білий одяг дуже актуальний. Недаремно вже на початку весни відбулися покази видатних дизайнерів з колекціями вони постаралися не відступати від класики і створили воістину королівські наряди. Їх колекції призначені для цієї осені і зими. Великий подарунок для жінок вагомих достоїнств зробили итальнские виробники, створивши прекрасні моделі з використанням декоративних водонепроникних блискавок.

З настанням весни і оновленням природи, не лише наречені))), але і усі інші намагаються одягнутися у біле, тим більше що білий колір є трендом цього сезону. Біла сукня добре відтіняє загорілу шкіру, а також підходить жінкам з будь-яким кольором волосся. Тільки треба підібрати той відтінок, який підійде саме вам при цьому використання декоративних блискавок білого кольору рекомендується. як це виглядає дивитеся на фото нижче:

белое платье с декоративной молнией

Где используют молнии?

Следует отметить, что в женском гардеробе по-прежнему модно использовать классическую мужскую рубашку, которая хорошо смотрится и с юбкой, и с брюками и при этом эффектно декорирована водонипроницаемой молнией. Смотрите фото ниже:

воднипроницаемая молния в одежде

Этот атрибут(молния-змейка) выручит вас в любой ситуации. Белую мужскую сорочку можно носить на работу, она незаменима в деловом костюме. Но с дополнительными модными и нарядными аксессуарами она вполне подойдет и для торжественных случаев. Особенно хорошо сочетание белого с черным, что придает костюму строгость и торжественность.

Таким образом, каждая женщина должна позаботиться о том, чтобы в ее гардеробе появилось если не подвенечное, то хотя бы маленькое белое платье и мужская рубашка того же цвета на все случаи жизни.