Українська
Рус Укр

Блискавки тракторні оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

блискавка Т5 чорна арт.14039
632грн.
блискавка "тракторна" Т8 арт.9017-brown
514грн.
блискавка "тракторна" Т8 арт.9017-grey
514грн.
Блискавки тракторні оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Тракторна блискавка тракторні блискавки разновидности.

Разновидность застібок-блискавок названа тракторними з причини, що видом нагадує гусеницю с.х машини, а саме тракторну гусеницю де трак йде за траком (читай зуб за зубом)

 

у блискавки дуже рельєфного виду, кожен трак яких кріпиться на тасьму окремо. Слід зазначити, що виготовлення блискавок типу "тракторні" являетяс досить трудомістким і "високотехнологічним" процесссом адже, якщо придивитися до кожного із зубців, то їх форма легко нагадує траки гусениць, при детальнішому огляді, вона набагато складніша, але саме така конструкція дозволяє зчіплюватися один з одним намертво, коли блискавка застебнута. Бігунок у блискавках подібної конструкції має легкий хід.

 

Тепер про плюси і мінуси : Плюси: надійні добре застібаються і розстібаються. поломка одного із зубців не позбавляє застібку працездатності, оскільки кожен із зубців чітко позиційований. Пластик, з якого ВИГОТОВЛЕНИЙ, несприйнятливий до дії агресивних середовищ, тому подібні блискавки часто використовують в спецодягу. не сприйнятливий до температурних перепадів Мінуси: неможливість застосовувати з тонкими тканинами, тому що вони настовбурчуються і нерідко придбавають з часом кривизну і хвилястість.

Застосування тракторної блискавки не обмежується спортивною, верхньою і спецодягом. Використання обгрунтовано там, де чекають від речі довгострокове використання, плавність ходу і надійність застібки тракторної. Ще однією з перимуществ є високі показники на зусилля при розриві і підвищена міцність з'єднання (вище тільки у блискавок з металу). Виходячи з цього, тракторні застібки блискавки міцно тримаються лідерство одні з найнеобхідніших і часто використовуваних блискавці.