Категории

кравецкі ножиці та швейні ножиці

На странице:
Сортировать по:
ножницы портновские GLOBA арт.13099профессиональные портные ножницы для раскройкиразмер - №8, №5, №4, высококачественная сталь;цена указана за 1 ножницы. ..
143грн.
ножницы портновские GLOBA арт.13098профессиональные портные ножницы для раскройкиразмер - №4,высококачественная сталь;цена указана за 1 ножницы. ..
129грн.
ножницы загнутые GLOBA арт.13097профессиональные загнутые ножницы;размер - №4, высококачественная сталь;цена указана за 1 ножницы. ..
109грн.
ножницы портновские Pin арт.13092профессиональные портные ножницы для раскройкии резки многослойных или тостых тканей;размер - №9., высококачественная сталь;цена указана за 1 ножницы. ..
915грн.
ножницы портновские PIN арт.13088профессиональные портные ножницыразмер №10производитель PINцена указана за 1 ножницы для портных. ..
458грн.
ножницы портновские Languiren арт.13089профессиональные портные ножницыв 3х размерах: №9, №10, №11производитель Languirenцена указана за 1 ножницы. ..
429грн.
ножницы портновские Great Eagle арт.13091профессиональные портные ножницыразмер - №11., высококачественная сталь немецкая стальпроизводитель Great Eagleцена указана за 1 ножницы. ..
486грн.
ножницы портновские AKTION арт.13041профессиональные портные ножницыизготовленны из немецкой инструментальной сталииспользуется  FORGED and press grooved(смотрите фото)в 3х размерах: №9, №11 и №12. ..
458грн.
ножницы портновские YOKEарт.13042профессиональные портные ножницыв 4х размерах: №9, №10, №11 и №12.производитель YOKEцена указана за 1 ножницы.Профессиональные портновские ножницы залог быстрого ..
429грн.
Вспарыватель для швов арт.13048длина 120мм. с пластиковой ручкой (под дерево)+защитный чехол, в упаковке 24штуки. ..
286грн.
Вспарыватель для швов арт.13047длина 63мм. с пластиковой ручкой+защитный чехол, в упаковке 50штук.  ..
257грн.

Ножиці кравецкі та швейні.


Ножиці кравецкі та швейні

Наш інтернет-магазин пропонує професійні швейні ножиці в широкому асортименті:

  • Великі ножиці - застосовні для розкрою щільних і легких тканин. Представлено кілька моделей з різною довжиною лез. При виборі варто врахувати - чим важче полотно, тим довше повинні бути леза ножиць.
  • Ножиці малі - підходять для вирізання і осноровка дрібних деталей, зрізання і надсечек куточків, декоративної обробки.
  • Ножиці «зигзаг» - роблять акуратний декоративний зріз шкіри, тканини, паперу або фетру. Зигзагоподібна обробка краю щільного полотна зменшує осипання ниток.
  • Обрізувач ниток - кусачки (сніпер) для обрізки ниток. Зручні як для вишивальниць, так і для швачок, які працюють вручну або за машиною.
  • Розпорювач - допомагає розпороти готовий шов, а також використовується для рівного прорізування петель під гудзик.

 

Чим відрізняються швейні ножиці від звичайних?

Професійні кравецькі ножиці дозволяють розрізати тканину, не піднімаючи її над столом по точно наміченої лінії. Леза таких ножиць заточуються під певним кутом, що запобігає зміщення полотна під час розрізання. Унікально і будова ручок швейних ножиць - їх форма дозволяє без ефекту здавлювання пальців легко і швидко розрізати кілька шарів. Як правило, в ножицях одне кільце велике - для чотирьох пальців, друге розраховане на один палець. Саме такий дизайн зручний для роботи з особливо щільними тканинами або шкірою. Конфігурація ножиць і міцне з'єднання лез розраховане на інтенсивну експлуатацію. Ідеальні, довговічні ножиці для кравецьких потреб - суцільнометалеві. Для більш дрібних робіт невеликі ножиці можуть мати пластмасові кільця, тому що навантаження на них не настільки велика. Існують ножиці з алмазним заточуванням, що не затупляются з роками, а є ножиці, які можна часто заточувати без шкоди якості виробу. Практично всі професійні ножиці виготовляються з нержавіючої сталі Це дозволяє працювати з вологою тканиною, поблизу прасувальних установок або в приміщенні з підвищеною вологістю повітря.

 

Відмінні якості швейних ножиць.

Відмінні якості швейних ножиць

Підходять для всіх типів тканин - універсальні ножиці, якими можна кроїти вовняні тканини, шовк, стрейчевий трикотаж та ін. Також у продажу є ножиці з максимальною довжиною лез для роботи з більш щільними, суворими або оббивними полотнами.

М'який хід - тканину будь-якої щільності легко ріжеться без ефекту рваних країв, затягувань і «зажевиванія». При цьому розкрійник докладає мінімум зусиль і не напружує кисть.

Ергономічні ручки - конфігурація кілець повторює вигин пальців і при роботі не має сильного тиску на фаланги. Навіть при тривалій роботі руки не відчувають дискомфорт. Деякі моделі ножиць з пластмасовими ручками мають внутрішні прогумовані деталі, які пом'якшують силу тертя.

Якісне скріплення. Деталі з'єднані між собою гвинтиком з різьбленням. Це дозволяє в разі розхитування лез самостійно відрегулювати натяг звичайною викруткою, не звертаючись в майстерню.

Підлягають частою заточування - зчіплюваність лез і якість зрізу не погіршується від частої заточки.

Спеціальний вид сплаву - ножиці виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі з високим коефіцієнтом міцності і стійкості на вигин.

Добре ріжуть по всій поверхні - кінчик і середня частина леза ріжуть тканину з однаково хорошим натягом.

Довгий термін служби - великі кравецькі ножиці виготовлені з якісного металу методом суцільного лиття. Такі ножиці практично не деформуються і не ламаються. Мають не обмежений термін експлуатації. Єдине в чому вони потребують - в періодичній заточування лез.