Українська
Рус Укр

Шнур бавовняні (Х/Б) оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Шнур бавовняні (Х/Б) оптом у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

бавовняний шнур.

З більшості відомих шнурів, що виготовляються з натуральних матеріалів, лідируючу позицію займає бавовняні шнури. Така популярність цього виду шнурів виникла не на порожньому місці, властивості Х / Б тому в підтвердження:

    хороша стійкість до стирання;
    надійність і тривалий термін використання;
    м'якість, стійкість до вигинів, добре тримає вузол;

До позитивних якостей можна віднести, що шнур хб може бути, як плоским, так і круглим в перетині. Крім усього сказаного можна відзначити таку особливість, як забарвлення. За бажанням замовника наші хб шнури можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Слід знати, що виготовляється методом плетіння з природної сировини - волокон бавовнику. Від аналогічних видів канатно-мотузкової продукції матеріал відрізняється легкою вагою, м'якістю, приємною на дотик фактурою. Вироби еластичні і міцні, добре тримають вузли.

Х / Б шнур має властивість - термостійкістю, антистатичністю, зберігає колір і фізичні властивості під впливом сонячних променів. Матеріал гіпоалергенний, екологічно нешкідливий, при згорянні не виділяє небезпечних речовин. Завдяки цій властивості шнур хб застосовується в металургійній, нафтовидобувної промисловості.

Конструкція з сердечником збільшує стійкість вироби до розтягування і розриву. Матеріал повітропроникний, легко піддається фарбуванню. При експлуатації слід враховувати такі недоліки фала, як гігроскопічність, схильність до гниття, усадки.